لیفت صورت در شیراز

با بالا رفتن سن ، عضلات صورت شل می شوند و پوست نیز خاصیت ارتجاعی خود را از دست داده و علاوه بر افتادگی ، چین و چروک و خطوط بر روی آن نمایان می شود. جراحی لیفت صورت در شیراز که با نام ریتیدکتومی نیز شناخته می شود ، بعنوان یک پروسیجر زیبایی ، با ایفای نقش موثر خود ، چهره را بهبود داده و با محکم کردن عضلات و بافت های پایه و صاف کردن پوست ، صورت را عاری از چین و چروک و افتادگی می کند. گاهی بر حسب نیاز بیمار ، جراح پلاستیک ، جراحی های دیگر از قبیل بلفاروپلاستی ، لیفت ابرو و پیشانی و غیره را نیز پیشنهاد می کند. گفتگو کردن با جراح لیفت صورت بمنظور پیش بردن فرایند به شکلی هدفمند و بر مبنای انتظارات منطقی ، امری ضروری محسوب می شود. توصیه دکتر رضا کبودخانی بهترین جراح لیفت صورت شیراز و فلوشیپ جراحی سرو گردن به بیماران خود این است که قبل از اقدام به عمل ، برای دستیابی به نتیجه ای با حداکثر اثر مثبت ، وزن خود را به سطح ایده آل برسانند.

 

لیفت صورت در شیراز-دکتر رضا کبودخانی

 

انواع روش های جراحی فیس لیفت

لیفت صورت SMAS : این روش جراحی لیفت صورت در شیراز ، یک دستاورد تردیشنال و جامع برای بالا کشیدن پوست صورت است که نه تنها پوست ، بلکه عضلات و بافت همبند پایه را نیز مورد هدف قرار می دهد و یک جوانسازی کامل تر در صورت را به همراه می آورد.

لیفت گردن کامل: این جراحی از طریق یک برش اضافی در ناحیه سابمنتال در زیر چانه انجام می شود و برای آندسته از بیمارانی مفید است که در ناحیه گردن دچار علائم افتادگی شده اند. با ایجاد برش ، امکان دسترسی به عضلات و سفت کردن آن فراهم می شود. با توجه به پیچیده بودن آناتومی این ناحیه و نزدیک بودن اعصاب و عروق به غدد ، اجرای این فرایند جراحی لیفت صورت در شیراز ، بسیار تخصصی و از طریق حداقل دسترسی ، انجام می شود.

مینی فیس لیفت: این فرایند ، کمتر تهاجمی بوده و در واقع نسخه ظریف تری از لیفتینگ تردیشنال به شمار می آید و توسط آندسته از داوطلبینی پیشنهاد می شود که به بهبود مختصری در صورت نیاز داشته و ترجیح می دهند که دوره ریکاوری شان ، کوتاه تر باشد.

لیفت صورت بدون جراحی

برخی روش های جایگزین برای جراحی لیفت صورت در شیراز وجود دارد که در جلسه مشاوره ، توسط پزشک ، توصیه می شود. برخی از این روش های لیفتینگ صورت شامل موارد زیر می باشد:

  • تکنیک های صاف کردن پوست که برای رفع چین و چروک های سطحی و صاف کردن پوست و از طریق برداشتن لایه های سطحی آسیب دیده طراحی شده اند. پیلینگ های شیمیایی و پالس لایت ، نمونه هایی از این گزینه ها می باشند.
  • فیلر پوستی می تواند با تزریق اسید هیالورونیک ، کلاژن یا انواع دیگر فیلرها ، چروک ها را رفع کند.
  • تزریق ضد چروک که می تواند چروک های ایجاد شده در اثر حرکات عضلات صورت ، خصوصاً در زمان خندیدن را درمان کند.

این فرایند های بدون جراحی ، قادر به رفع افتادگی پوست نمی باشند و معمولاً هر سه تا چهار ماه یکبار ، لازم است بیمار برای حفظ نتیجه به دست آمده از درمان ، در جلسات نگهداری ، جهت تکرار فرایند ، شرکت کند.

چه کسانی داوطلب ایده آل لیفت صورت در شیراز هستند؟

وقتی سن مان بالا می رود ، پوست شروع به شل شدن می کند و این امر پیامدهای ناخوشایندی را خصوصاً در ناحیه صورت ، به همراه خواهد داشت. لیفتینگ صورت در شیراز از طریق بالا کشیدن پوست ، با این پیامدهای ناخوشایند افتادگی در نواحی اطراف گونه ها ، چشم ها ، دهان و گردن ، مبارزه می کند. دکتر کبودخانی بهترین جراح لیفت صورت در شیراز بعد از انجام معاینات و بررسی های لازم ، افراد دارای شرایط زیر را بعنوان داوطلبین ایده آل برای این پروسیجر معرفی می کند:

نداشتن اضافه وزن : افرادی که چاق هستند در معرض عوارض بیشتری قرار دارند. اگر اضافه وزن داشته باشید و بعد از عمل اقدام به کاهش وزن کنید ، نتیجه عمل شما خراب می شود.

برخورداری از حالت ارتجاعی خوب در پوست : افرادی که پوست آنها از حالت ارتجاعی در سطح مطلوب برخوردار است ، از شرایط داوطلبی ایده ال تری برخوردار هستند. وقتی پوست در طول فرایند لیفت صورت در شیراز ، بالا کشیده می شود ، در افرادی که حالت ارتجاعی پوست آنها بیشتر است ، نتیجه ای طبیعی تر حاصل خواهد شد.

برخوداری از شرایط فیزیکی خوب : علاوه بر برخورداری از وزن سالم ، لازم است فرد داوطلب به بیماری زمینه ای که منجر به مختل شدن نتیجه درمان شود ، مبتلا نباشد.

سیگاری نبودن: افراد سیگاری در طول بیهوشی عمومی ، در معرض خطر بیشتری قرار دارند ، به همین دلیل توصیه می شود که حداقل دو هفته قبل از جراحی بالا کشیدن پوست با لیفت ، اقدام به ترک سیگار شود.

اهمیت دوره نقاهت بعد از عمل

یک نتیجه فوق العاده از جراحی لیفت صورت در شیراز زمانی محقق می شود که دوره ریکاوری به شکلی هموار سپری شود. بعد از جراحی لیفت صورت ، لازم است توصیه های دوره نقاهت را بمنظور هموار کردن مسیر پروسه بهبود ، اجرا کنید. وقتی عمل به پایان می رسد ، برش ها پانسمان می شوند و ظهور ورم در ناحیه درمان ، کاملاً طبیعی و نرمال است. روز بعد از عمل ، بیمار به پزشک خود مراجعه می کند تا با کنترل ناحیه درمان ، این اطمینان حاصل شود که روند بهبود به شکلی هموار در حال پیشرفت است و مشکلات غیر منتظره ای اتفاق نخواهد افتاد. در روزهای بعد ، بخیه ها کشیده می شود و می توانید فعالیت های نرمال روزانه و ورزشی را شروع کرده و موها را بشویید.

بهترین جراح لیفت صورت در شیراز

تصمیم گیری برای این پروسیجر ، یک تصمیم گیری حساس است چراکه قرار است تغییرات در صورت شما یعنی بارزترین عضو بدن تان داده شود. بدون شک ، همه متقاضیان این فرایند ، دوست دارند بهترین نتیجه ، عایدشان شود پس لازمه دستیابی به یک نتیجه موفقیت آمیز ، دقت عمل به خرج دادن در فاز انتخاب جراح لیفت صورت بسیار دقت کنید. دکتر رضا کبودخانی بهترین جراح لیفت صورت در شیراز قادر است به پشتوانه دانش عمیق ، تجربه و مهارت بالا ، تسلط کامل بر تکنیک های کلاس جهانی و برخورداری از یک ذائقه هنری و ایده هایی ناب ، یک تفاوت بزرگ و جذاب را در چهره بیمار خلق کند. پیش رفتن بر طبق مراحل زیر می تواند شما را در موفقیت آمیز تر کردن این انتخاب ، کمک کند:

  • با جراح منتخب تان ملاقات حضوری داشته باشید. شرکت در این جلسه این شانس را به شما می دهد تا درباره دغدغه ها ، انتظارات و ایده هایتان درباره جراحی با پزشک گفتگو کنید.
  • تحقیقات خود را در انتخاب یک جراح خوب لیفت صورت در شیراز ، کامل کنید.
  • با مشاهده عکس های قبل و بعد از عمل بیماران قبلی ، درباره سبک کار و سلیقه جراح ، اطلاعات مفیدی را کسب کنید.
  • با توجه به پیچیده بودن ساختار صورت و حساسیت بالای فرایند جراحی لیفت ، حتماً مطمئن شوید که جراح بالقوه تان ، از تجربه بالایی در این زمینه تخصصی ، برخوردار است.

آنچه باعث جذابیت چهره می شود ، وجود یک تناسب و هارمونی سطح بالا در بین اجزای صورت است. یک جراح خوب لیفت صورت در واقع یک هنرمند است که با ایجاد تعادل بین علم و هنر و با مورد ملاحظه قرار دادن فلسفه زیبایی ، فاکتورهایی از قبیل کانتور ، هارمونی و تقارن صورت را مد نظر قرار داده و به واسطه درک عمیق خود از این فاکتورها ، به واقع ، یک اثر هنری را خلق می کند.

مدت زمان جراحی لیفت صورت در شیراز

جراحی لیفت صورت اغلب تحت بیهوشی عمومی انجام می شود به این معنی که بیمار در طول اجرای پروسیجر ، در حالت خواب کامل قرار داشته و هیچ دردی حس نمی کند. طول مدت جراحی بر حسب دامنه پیچیدگی فرایند و آنچه قرار است در طول عمل جراحی لیفت صورت در شیراز ، انجام شود ، متغیر است ولی به طور میانگین ، بین دو الی چهار ساعت طول می کشد.

سوال شما توسط دکتر رضا کبودخانی پاسخ داده می شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکتر رضا کبودخانی متخصص گوش و حلق و بینی ، فلوشیپ جراحی سر و گردن می باشند. 

روزهای یکشنبه صبح و سه شنبه صبح و عصر
شیراز ، فلکه نمازی ، کلینیک شهید مطهری